سرویس های جدید مطابق با FUP :
کلیه ی تعرفه ها مطابق با مصوبه ی 266 سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ( FUP ) به روز رسانی گردیده است که در این حالت در سقف مصرف منصفانه، ترافیک داخلی یک سوم بین الملل محاسبه خواهد شد. این بدان معناست که اگر مشترک پیشگامان فقط از ترافیک داخلی استفاده کند و سرویس 4 مگابیت را خریداری کرده باشد،۱۵۰ گیگابایت ترافیک، و اگر صرفا از ترافیک بین الملل استفاده کند، سقف مصرف وی 50 گیگابایت خواهد بود. در صورت مصرف ترکیبی هم مطابق همین فرمول عمل خواهد شد.

red-tick-hi کاهش بی نظیر در قیمت سرویس ها :‌
به عنوان مثال در سرویس های گذشته مشترک برای استفاده از یک سرویس ۴ مگابیت با ۵۰ گیگابایت ترافیک بین الملل مبلغی معادل ۱۰۷.۴۰۰ تومان پرداخت می نمود که با تعرفه های جدید همین سرویس را فقط با مبلغ ۴۰.۰۰۰ هزار تومان دریافت می کند .

red-tick-hi ارایه سرعت بیشتر بدون دریافت هزینه :‌
پیشگامان برای سرویس هایی که با سرعت های بالاتر از مصوبه ۲۶۶ ارایه می گردد هزینه ی اضافه ای دریافت نمی کند . سرعت سرویس ها بر اساس سرعت مشخص شده ثابت و با گارانتی ۹۵% قابلیت استفاده مطابق مصوبه ۲۶۶ تنظیم مقررات می باشد.

red-tick-hi کاهش قیمت ترافیک های اضافه :‌
ترافیک های اضافه مطابق با مصوبه جدید کاهش قیمت داشته است ( قیمت هر گیگابایت بین الملل ۲ هزار تومان )  و در صورت استفاده از ترافیک داخلی این ترافیک ها دو برابر ترافیک خریداری شده خواهند بود . به طور مثال اگر مشترکی ترافیک 5 گیگابایت را خرید کند می تواند از تمام آن برای مصرف ترافیک بین الملل استفاده کند و اگر از ترافیک داخلی استفاده کند سقف مصرف آن تا 10 گیگابایت افزایش خواهد یافت .

red-tick-hi مصرف منصفانه :‌
پس از رسیدن به آستانه مصرف منصفانه ، سرعت سرویس‌ به حد قانونی مندرج در مصوبه ۲۶۶ سازمان تنظیم مقررات تغییر می‌کند و مشتریان می‌توانند با خرید حجم اضافه با سرعت قبلی و یا خرید سرویس جدید استفاده با سرعت مورد نظر نمایند.

red-tick-hi مشاهده وب سایت های داخلی :‌
برای مشاهده وب سایت های ایران که ترافیک آنها داخلی محسوب میشود اینجا کلیک کنید .

red-tick-hi هزینه های قانونی :‌
مبلغ مالیات ارزش افزوده مطابق با قانون برنامه پنجم توسعه کشور به سرویس ها اضافه خواهد شد.
هزینه دایری و تخلیه خطوط مشترکین توسط شرکت مخابرات ایران (مطابق مصوبه شماره ۱ جلسه ۲۳۷ کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات)، ۱۲۰٫۰۰۰ ریال است که در هنگام ثبت نام دریافت خواهد شد.